niedziela, 26 lutego 2017

GP etap Krzywiń

Czwarty, choć nieostatni etap Przełajowych Biegów Powstańczych o Grand Prix Powiatu Kościańskiego odbył się dzisiaj w Krzywiniu. Nieoceniona grupa Speed Feet '16 stanęła na starcie, by znów pokazać, że ich pasja daje im wiele radości. Połączyła nas chęć biegania i trwamy w tym. Jesteśmy różni, różnie biegamy, ale zawsze stanowimy jedność. Nie byłoby dzisiejszego biegu gdyby nie Petarda i jego wytrwałość, gdyby nie Ptaszkowe małżeństwo i ich zaangażowanie, gdyby nie Izowy uśmiech, czy Monikowy optymizm. Zawsze swym ciepłem ogrzewają nas Kinga i Angelina, a Albert nadaje tempo. Dumny ja z Was i Waszych pociech - każdy dał dziś z siebie wszystko i jest znów 10 kilometrów dalej od tych, co wylegują na kanapie.

Mimo zmęczonych nóg i wietrznej pogody, utrudniającej rozpęd uznaję swój bieg za udany. Dystans 10 kilometrów pokonałem w 38 minut 26 sekund i zająłem 13 miejsce w kategorii ogólnej. Kolejny trening za mną i wiele endrofin uwolnionych. Życie jest cudowne, gdy przeżywasz je zgodnie ze swoją osobowością. Niech każdy z Was uwalnia pozytywną energię i czerpie z życia to, co najpiękniejsze!